Izvor: N1 televizija, 11.Avg.2016, 14:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Video: Milica Starović i Nikolina Moldovan za SK o Riju
Prethodna godina je bez sumnje bila najbolja u dosadašnjoj karijeri Milice Starović, a ova bi mogla da bude još bolje.
Zajedno sa Dalmom Ružičić-Benedek tokom 2015. godine je na svakom velikom takmičenju doveslala do medalje, a u istom ritmu je nastavila i ove godine osvajanjem zlata na Evropskom prvenstvu u Moskvi na 500 metara.
Milica će se u Riju takmičiti u dve discipline – K2 sa Nikolinom Moldovan i K4 sa Nikolinom, Oliverom Moldovan i Dalmom.
>> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija <<
Od obe posade se mnogo očekuje u Riju, uprkos tome što su Milica i Nikolina tek pre nekoliko nedelja prvi put zajedno sele u dvosed.
Izvor: sportklub, youtube
Zahvaljujući svojim uspesima, Nikolina Moldovan spada među najbolje srpske kajakašice svih vremena, a u Riju će se takmičiti u tri discipline.
Na svim velikim takmičenjima poslednjih godina je osvajala medalje, ali se nije okitila nijednim zlatom. Do ove godine se u K2 takmičila sa sestrom Oliverom, međutim, u Riju će joj partnerka u dvosedu biti Milica Starović.
Nikolina i Milica su uparene jer mnogi smatraju da one zajedno imaju najveće šanse za uspeh na Olimpijskim igrama, a u prilog tome idu njihovi rezultati u jednosedu.
Pored jednoseda i dvoseda, treća disciplina u kojoj će se mlađa od sestara Moldovan boriti biće i četvorosed, u kojem će joj društvo praviti Milica, Olivera i Dalma Ružičić Benedek.
Izvor: youtube, sport klub
Video: Milica Starović za SK o Olimpijskim igrama
Izvor: N1 televizija, 11.Avg.2016
Prethodna godina je bez sumnje bila najbolja u dosadašnjoj karijeri Milice Starović, a ova bi mogla da bude još bolje...Zajedno sa Dalmom Ružičić-Benedek tokom 2015. godine je na svakom velikom takmičenju doveslala do medalje, a u istom ritmu je nastavila i ove godine osvajanjem zlata na Evropskom...















