Verlajn mora na dodatne preglede

Izvor: N1 televizija, 29.Maj.2017, 14:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Verlajn mora na dodatne preglede

Vozač Zaubera Paskal Verlajn moraće na dodatne preglede tokom ove nedelje nakon udesa koji je doživeo u Monaku.

Verlajn je završio u zidu, a da nema zaštitne ograde, možda bi završio i u moru nakon nepromišljenog poteza Džensona Batona.

"Iskreno, nije bilo prijatno. Nisam mogao da izađem iz bolida i svašta mi je prolazilo kroz glavu. Osećam se dobro, ali su mi rekli da moram na dodatne preglode iz predostrožnosti. Bio je to nepromišljen potez >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Džensona, jer je to sve osim krivine za preticanje. Trebalo je malo bolje da razmisli", rekao je Verlajn.

Sa druge strane, Baton je dobio kaznu od tri mesta za sledeću trku u F1 koja se verovatno nikada neće dogoditi.

#MonacoGP wehrlein flying anyway not damage him pic.twitter.com/QmPdaVxGFH

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.