Varvari kamenovali Grobare u Podgorici!

Izvor: Vesti-online.com, 18.Maj.2013, 12:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Varvari" kamenovali "Grobare" u Podgorici!

Kada se sudare komšije na Topčiderskom brdu, to obično ima uvertiru ne samo u Beogradu, pa ni u Srbiji, već maltene u čitavoj bivšoj Jugoslaviji.

Incident se dogodio u Podgorici gde su "Varvari", navijači Budućnosti, napali navijače Partizana koji su sa železničke stanice hteli da otputuju za Beograd na utakmicu.

Kako piše "Cafe del Montenegro" pozivajući se na Vikend novine, prema rečima očevidaca, grupa mladića, maskirana improvizovanim fantomkama i >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << naoružana bakljama, došla je na glavni ulaz Železnicke stanice u nameri da provocira. Teži incident sprečili su policijski službenici koji su se na licu mesta pojavili nakon nekoliko minuta.

Videvši policajce, "Varvari" su u njihovom pravcu bacili dimnu bombu, a zatim su, bežeći, usuli kamenice na policijske službenike i navijače Partizana. Policija sinoć nije uspela da identifikuje aktere događaja.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.