(VIDEO) NOLE POSLE UBEDLJIVE POBEDE: Solidno sam to odradio

Izvor: Kurir, 08.Jul.2015, 21:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) NOLE POSLE UBEDLJIVE POBEDE: Solidno sam to odradio

Đoković je za samo 110 minuta pobedio Čilića 6:4, 6:4, 6:4

LONDON - Prvi reket sveta Novak Đoković bio je zadovoljan posle lake i ubedljive pobede protiv Hrvata Marina Čilića u četvrtfinalu Vimbldona.

Đoković je ranije danas za samo 110 minuta pobedio Čilića 6:4, 6:4, 6:4. Ovo je bio 13. međusobni duel dvojice tenisera i 13. pobeda prvog reketa sveta.

"Sasvim solidno sam odradio meč s obzirom da sam u osmini finala imao vrlo težak meč protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Kevina Andersona, koji je trajao pet setova u dva dana", rekao je Đoković i nastavio:"Nisam znao kako će moje telo reagovati, nadao sam se da ću dobro igrati, na kraju je tako i bilo. Od vrhunskih igrača se očekuje da budu uvek u završnici, to morate da zaslužite".

Đoković će se za finale boriti sa Rišarom Gaskeom, koji je u četvrtfinalu nadigrao Stena Vavrinku u pet setova.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.