Izvor: Mondo, 09.Apr.2013, 15:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Utakmica od 100 "soma"
Fudbalerima Borusije iz Dortmunda biće isplaćeno po 100.000 evra ukoliko izbore plasman u polufinale Lige šampiona, prenose nemači mediji.
Tu sumu, tvrdi dnevnik Bild, dobiće svaki igrač Borusije čak i ukoliko ne bude igrao u revanšu četvrtfinala protiv španske Malage.
List navodi da su fudbalerima nemačkog prvaka namenjeni i bonusi za strelce, asistente i pojedinačne učinke tokom utakmice.
"Polufinale >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Lige šampiona bilo bi izvanredno dostignuće. Mislim da su novčane nagrade sasvim prikladne za eventualni uspeh", rekao je predsednik Borusije Hans-Joakim Vacke.
Prvi četvrtfinalni meč između Malage i Borusije završen je prošle nedelje bez golova, a revanš se igra večeras u Dortmundu od 20.45 sati.
(Tanjug/MONDO, foto: Beta/AP/Frank Augstein)
Subotić: Ovo je za Holivud
Izvor: Mondo, 10.Apr.2013, 00:35
Igrači Borusije oduševljeni i srećni posle spektakularnog prolaska u polufinale Lige šampiona. Murinjo: Igrao sam protiv 50.000 igrača...Malo igrača je doživelo ono što je Neven Subotić u utorak uveče u Ligi šampiona. Srpski reprezentativac i njegova Borusija iz Dortmuda bili su već u ambisu,...












