Izvor: RTS, 03.Okt.2022, 22:51

Udineze u 93. minutu do pobede u Veroni - šeste u nizu

Fudbaleri Udinezea pobedili su Veronu u gostima 2:1 u poslednjoj utakmici osmog kola italijanske Serije A.
Domaćin je poveo golom Doiga u 23. minutu, iako je Udineze od početka bio bolji rival.

Gosti su u 70. minutu krunisali bolju igru, a gol je postigao Beto, samo 12 minuta nakon što je dobio šansu sa klupe. Deulofeu je bio asistent.
Delovalo je da će 1:1 biti konačan rezultat, ali je Udineze preko Bijola stigao do potpunog preokreta >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i zadržao treće mesto na tabeli koje vodi u Ligu šampiona, dok je Verona sada u zoni ispadanja.