UBEDLJIVO: Pobeda Rome i asistencija Kolarova (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Dec.2017, 23:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UBEDLJIVO: Pobeda Rome i asistencija Kolarova (VIDEO)

Odigrana prva utakmica 15. kola Serije A.

Odigrana je prva utakmica 15. kola Serije A u kojoj su se sastali Roma i SPAL, a pobedu je odneo domaćin. Izabranici Euzebija di Frančeska imali su od starta meča nadmoć na terenu, pošto je u devetom minutu utakmice isključen štoper SPAL, Felipe. Prvi gol postigao je Edin Džeko u 19. minutu i do poluvremena je viđen još jedan pogodak - Kevin Strotman u 32. minutu je loptu poslao >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u mrežu.

U OFANZIVI: Englezi neće samo Boaćija, već i igrača Partizana (FOTO)

ŽREB SAMO ŠTO SE ZAVRŠIO: Ova reprezentacija želi da pripremni meč igra protiv Srbije (FOTO)

"Vučica" je do 3:0 došla u 52. minutu, kada je srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov bio u ulozi asistenta. Levi bek je u svom stilu centrirao, a Pelegrini je glavom sproveo loptu u gol.

Gosti su uspeli da smanje na 3:1 samo tri minuta kasnije, strelac tog gola bio je Vivijani.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.