Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Okt.2010, 11:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Troicki u četvrtfinalu turnira u Tokiju
TOKIO -
Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Tokiju pošto je jutros savladao Austrijanca Jirgena Melcera sa 7-6 (9-7), 3-6, 7-6 (7-3).
Meč je trajao dva sata i 21 minut, a Troicki je u taj brejku odlučujućeg seta, kod rezultata 2:2, "vezao" četiri poena i trasirao put ka pobedi.
Protivnik Troickom u meču za ulazak u polufinale biće Španac Giljermo Garsija-Lopes koji je juče pobedio zemljaka Felisijana Lopesa sa 7-6 (7-5), 6-4.
Nagradni fond na turniru u Tokiju iznosi milion i sto hiljada dolara.
Pogledaj vesti o: Tenis, Japan
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Troicki u četvrtfinalu Tokija
Izvor: Radio 021, 07.Okt.2010
Viktor Troicki plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Tokiju pošto je jutros savladao Austrijanca Jirgena Melcera sa 7-6, 3-6, 7-6.







