Tipsarević u drugom kolu dubla LA

Izvor: Vesti-online.com, 28.Jul.2010, 11:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tipsarević u drugom kolu dubla LA

Srpski teniser Janko Tipsarević plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Los Anđelesu u konkurenciji dublova, dok je Ilija Bozoljac zaustavljen u prvom kolu singla.

Tipsarević je u paru sa Špancem Felisijanom Lopezom pobedio američki par Džejms Blejk/Sem Kveri rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 6:3.

Tipsarević i Lopez se u drugom kolu sastaju sa Britancem Rosom Hačinsom i Australijancem Džonom Kerom, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << su u prvoj rundi pobedili Čeha Martina Dama i Nemca Mihaela Kolmana rezultatom 6:3, 6:3.

Janko Tipsarević takmičenje nastavlja i u singlu, gde se takođe plasirao u drugo kolo, a protivnik će mu biti Indijac Somdev Devarman, koji je pobedio Amerikanca Stivan Džonsona rezultatom 6:4, 6:4.

Ilija Bozoljac eliminisan je na startu turnira u Los Anđelesu od domaćeg takmičara Robina đineprija rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 6:4. Bozoljac je u glavni žreb dospeo uspevši da prebrodi tri kola kvalifikacija, ali nije mogao dalje od prve runde takmičenja.

Nagradni fond turnira u Los Anđelesu je 619.500 dolara.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.