Težak posao pred ubedljivom Anom!

Izvor: Mondo, 14.Avg.2015, 09:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Težak posao pred ubedljivom Anom!

Ivanovićeva je deklasirala Hercog u osmini finala WTA turnira u Torontu, posle čega je očekuje ozbiljna protivnica u borbi za polufinale.

(5) Ana Ivanović deklasirala je Slovenku Polonu Hercog u meču osmine finala na WTA turniru u Torontu i stigla do veoma neugodne protivnice – Belinde Benčić!

Ne zbog toga što sa Švajcarkinjom ima negativan skor, naprotiv vodi 1:0 pobedom prošle jeseni u Pekingu od 2:0, već zbog toga što je Benčićeva u dosadašnjem toku >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << turnira sa manje ili više muke izbacila tri nositeljke: Eženi Bušar, Karolinu Voznijacki i Sabine Lisicki.

Ana, peta nositeljka na 2,51 milion dolara vrednom turniru u Kanadi, imaće priliku da novom pobedom, posle uspeha u mečevima sa Olgom Govortsovom i Hercog, izbori polufinale u kojem bi se srela sa boljom iz meča Serena Vilijams – Roberta Vinči.

Foto: Getty Images/Vaughn Ridley

Parovi četvrtfinala su:

Vilijams - Vinči

Ivanović – Benčić

Halep - Radvanjska

Erani - Curenko

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.