Takmičenje u padobranstvu na Čeneju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Okt.2015, 16:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Takmičenje u padobranstvu na Čeneju

Na Sportskom aerodromu Čenej danas je otvoreno Međunarodno takmičenje u padobranstvu na kome učestvuje 10 ekipa, sa preko 40 takmičara iz skoro svih zemalja u regionu.

Predstavnici Grada Novog Sada prisustvovali su otvaranju takmičenja, a tom prilikom plaketu Aerokluba "Novi Sad" je dobio gradonačelnik Miloš Vučević.

Plaketu je u ime gradonačelnika primio njegov otac Zoran Vučević koji je zahvalio na priznanju i rekao da Aeroklub zaslužuje da mu se pokloni >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << mnogo veća pažnja, i da će ubuduće biti više aktivnosti na njegovoj afirmaciji.

Predsednik Aerokluba "Novi Sad" Dragoljub Samardžić zahvalio je direktorima JKP "Gradsko zelenilo" i JKP "Vodovod i kanalizacija", Aleksandru Bogdanoviću i Milošu Stanisavljeviću zbog podrške koju su ta preduzeća pružila aeroklubu, a u znak zahvalnosti uručio im je posebne zahvalnice u vidu zlatnih medalja.

Član Gradskog veća za saobraćaj i puteve Nemanja Vukčević rekao je novinarima da će se Grad u bliskoj budućnosti mnogo više angažovati na promociji i afirmaciji Aerokluba, i da će već tokom sledećeg meseca biti organizovane posete mladih, kako bi se upoznali sa svim sportskim aktivnostima na aerodromu Čenej.

Međunarodno takmičenje u padobranstvu koje se na aerodromu Čenej održava danas i sutra najvišeg je ranga, a namera organizatora je da ono postane tradicija.

Takmičari su izrazili zadovoljstvo uslovima koji su im na čenejskom aerodromu obezbeđeni.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Počelo međunarodno takmičenje u padobranstvu na Čeneju

Izvor: Radio 021, 03.Okt.2015

Na Sportskom aerodromu Čenej danas je otvoreno Međunarodno takmičenje u padobranstvu na kome učestvuje 10 ekipa, sa preko 40 takmičara iz skoro svih zemalja u regionu...Član Gradskog veća za saobraćaj i puteve Nemanja Vukčević rekao je da će se Grad u bliskoj budućnosti mnogo više angažovati...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.