Suma u 94 spasao Novi Pazar u Pančevu

Izvor: B92, 10.Feb.2024, 16:12

Suma u 94' spasao Novi Pazar u Pančevu

Fudbaleri Železničara i Novog Pazara remizirali su rezultatom 2:2 (2:1) u prvoj utakmici subotnjeg programa prvog prolećnog kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Rasplet u Pančevu videli smo u četvrtom minutu nadoknade, do kada je domaći tim imao prednost, a krajnji remi doneo Sejduba Suma.

Železničar je dva puta imao, pa gubio prednost na ovom susretu.

Prvi put već od osmog minuta kada je Aleksandar Đorđević postigao prelep gol iz slobodnog udarca.
Poravnanje je doneo Nikola Karaklajić još jednim udarcem sa distance u 33. minutu.

Ipak, na veliki odmor Želja odlazi sa prednošću lepom realizacijom Lazara Romanića.

U drugom delu su Pazarci pritiskali, Pančevci se branili, a onda je u 93. minutu dosuđen penal posle VAR asistencije.

Kapiten Sejduba Suma je bio vrlo miran sa 11 metara i od stative postavio konačnih 2:2.