Strahovit udarac nogom u bradu

Izvor: Vesti-online.com, 21.Dec.2010, 15:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Strahovit udarac nogom u bradu

Američki borac Entoni Petis i definitivno je postao nova zvezda “ultimajt fajta”, nakon što je u meču za pojas WEC-a protiv sunarodnika Bena Hendersona izveo udarac nogom do sada neviđen u “oktagonu”.

Pravo je čudo kako je Henderson u petoj rundi izdržao udarac nogom u lice. Petis je krenuo prema svom protivniku, odrazio desnom nogom od mreže kaveza i zatim tom istom nogom udario Hendersona u špic brade, k'o u nekom filmu.

Ipak, ni taj brutalni udarac nije bio dovoljan da nokautira snažnog suparnika pa je Petis za pobedu morao da odradi ceo meč.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.