Izvor: MVP.rs, 01.Sep.2015, 21:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Štimac: Odazvaću se i za trening
Centar je još jednom pokazao šta znači biti sportista.
Selektor srpske reprezentacije, Aleksandar Đorđević, izabrao je 12 košarkaša koji će predstavljati nacionalni tim na Evrobasketu. Jedan od dvojice koji nisu "preživeli" poslednji rez je i Vladimir Štimac. Centar se putem društvenih mreža oglasio i tako još jednom pokazao kakav je sportista, timski igrač, a pre svega čovek.
Sto se tice mene i mog odnosa prema grbu uvek cu se rado odazvati >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << na svaku akciji reprezentacije pa bilo to i za trening. Ziveli!!
Zao mi je sto necu uzeti zlato, ja mislim da ce ovi momci biti sampioni! Saletu i njima zelim sve najbolje mnogo zdravlja i srece!
Svaka čast majstore i srećno!
(foto: Arhiva VN)









