Šta su delije poručile BBB?

Izvor: Vesti-online.com, 07.Nov.2015, 21:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šta su "delije" poručile "BBB"?

Navijači Crvene zvezde bili su raspoloženi na meču protiv Metalca. "Delije" su slavile "trijumf", kako oni to vide, u žestokim tučama sa "Bed blu bojsima" na ulicama Atine.

Tokom meča, sa severa "Marakane" mogla je da se čuje obrada čuvenog hita hrvatskog benda "Novi fosili" - "Kako je dobro videti te opet, slomiti ruke i oba ramena"...

Aluzija navijača Zvezde je jasna. Ove reči posvećene >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << su "Bed blu bojsima", sa kojim su vodili pravi mali ulični rat od utorka do četvrtak na ulicama grčke prestonice. Pogotovo su žestoki sukovi bili u blizini aerodroma, kada su navijači Dinama izvukli deblji kraj.

U 17. kolu Super lige, Zvezda je pobedila Metalac 2:0, golovima Matosa i Vijeire.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.