Izvor: Vesti-online.com, 07.Nov.2015, 21:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šta su "delije" poručile "BBB"?
Navijači Crvene zvezde bili su raspoloženi na meču protiv Metalca. "Delije" su slavile "trijumf", kako oni to vide, u žestokim tučama sa "Bed blu bojsima" na ulicama Atine.
Tokom meča, sa severa "Marakane" mogla je da se čuje obrada čuvenog hita hrvatskog benda "Novi fosili" - "Kako je dobro videti te opet, slomiti ruke i oba ramena"...
Aluzija navijača Zvezde je jasna. Ove reči posvećene >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << su "Bed blu bojsima", sa kojim su vodili pravi mali ulični rat od utorka do četvrtak na ulicama grčke prestonice. Pogotovo su žestoki sukovi bili u blizini aerodroma, kada su navijači Dinama izvukli deblji kraj.
U 17. kolu Super lige, Zvezda je pobedila Metalac 2:0, golovima Matosa i Vijeire.
Nastavak na Vesti-online.com...








