Srbija bez Biljane Topić u Dohi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Feb.2010, 15:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija bez Biljane Topić u Dohi

BEOGRAD - Najbolja srpska atletičarka u troskoku Biljana Topić zbog povrede leđa neće učestvovati na prvenstvu sveta u dvorani od 12. do 14. marta u Dohi, saopštio je danas Atletski savez Srbije (ASS).

Četvrtoplasirana u troskoku na prvenstvu sveta prošle godine u Berlinu zadobila je povredu tokom priprema u Budimpešti, tako da su odluku o njenom izostanku sa spiska putnika za Dohu doneli lekar Jovan Đurović i trener i suprug Dragutin Topić.

Srpska rekorderka je >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << uprkos povredi učestvovala na mitingu u Dizeldorfu prošle sedmice, ali je posle prvog skoka zbog bolova morala da odustane.

Topić se trenutno nalazi u Londonu na dodatnim lekarskim pretragama.

"Nema smisla da se Biljana takmiči ukoliko oseća bilo kakav bol. Nezalečena povreda bi, možda, ugrozila i njen nastup na Evropskom prvenstvu u Barseloni, gde ima velike šanse da se domogne odličja", zaključio je generalni sekretar ASS Slobodan Branković.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.