Slovaci bolji od Šapčana

Izvor: Sportski Žurnal, 28.Feb.2012, 23:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tatran – Metaloplastika 27:20 (14:12)
Prešov - Dvorana: SC Prešov. Gledalaca: 1.580. Sudije: Šatordžija i Pandžić (BiH). Sedmerci: Tatran 6 (5), Metaloplastika 2 (1). Isključenja: Tatran 8, Metaloplastika 4 minuta.
TATRAN: Verkić, Krupa, Mažar 1, Kopčo 2, Hrstka, Urban 2, Krok 2, Radčenko 2, Kravčak, Čip 2, Guzi, Pejović, Pekar 1, Antl 9 (5), Kristopans 3, Kukrika 3,
METALOPLASTIKA ZORKA KERAMIKA: >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Karanović 4, Živanović 1, Vejin 4, Aleksić 1, Krečković, Palević, Maksimović, Obradović, Marković 1, Arsić, Grujičić, Novaković, M. Mitrović 4, Medić 5 (1).
Igrač utakmice: Dušan Medić (Tatran).
Iako je Prešov imao prednost već u prvom poluvremenu od sedam golova, Šapčani su uspeli da se vrate u igru i do odmora stignu na samo dva gola zaostatka.
Međutim, meč je rešen u nastavku kada su domaći poveli pet razlike i rutinski održavali razliku.