Izvor: RTS, 01.Mar.2014, 19:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Širleov het-trik, Arsenal posustaje
Andre Širle sa tri pogotka doneo pobedu Česliju i četiri boda prednosti u odnosu na Arsenal. "Tobdžije" poražene u Stouku sa bele tačke. Romelu Lukaku obeležio povratak u ekipu Evertona pobedonosnim golom.
Fudbaleri Čelsija pobedili su u gostima ekipu Fulama sa 3:1 i tako došli do četiri boda prednosti u odnosu na Arsenal, koji je izgubio od Stouka.
Het trik za Čelsi postigao je Andre Širle, dok je jedini pogodak za Fulam dao Džoni Heitinga.
Čelsi >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << posle 28 kola ima 63 boda i na čelu je Premijer lige Engleske sa četiri boda više od Arsenala, koji je poražen u gostima od Stouka sa 1:0, golom Džonatana Voltersa iz penala.
Everton je kao domaćin savladao Vest Hem golom Romelua Lukakua.
Njukasl je u gostima pobedio Hal sa 4:1. Dva gola za Njukasl dao je Musa Sisoko, po jedan Vurnon Anita i Loik Remi, dok je jedini pogodak za domaćina dao Kurtis Dejvis.









