Sfaropulos: Zaslužili smo F4

Izvor: N1 televizija, 03.Maj.2017, 13:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sfaropulos: Zaslužili smo F4

Trener Olimpijakosa Janis Sfaropulos nakon pobede nad Efesom i plasmana na Fajnal For, kaže da je njegov tim to apsolutno zaslužio.

"Mislim da zaslužujemo da idemo u Istanbul. Smogli smo snage da se vratimo kada su nam oduzeli prednost domaćeg terena. Odigrali smo veoma dobru odbranu u drugom poluvremenu, pogodili nekoliko važnih šuteva spolja. Ako se sve sabere, i u regularnoj sezoni i u ovoj seriji, mislim da smo zaslužili".

Sfaropulos je objasnio i šta >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << se promenilo u pristupu u odnosu na dve utakmice koje su izgubili.

"Rekao sam im da moramo da počnemo od odbrane, ako imamo dobru odbranu, imaćemo i dobar napad. Tako je i bilo, poveli smo i kada povedete, sve je lakše. Kada smo gubili utakmice, nismo bili dovoljno agresivni i nismo dovoljno verovali u sebe", objasnio je Sfaropulos.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.