SO: Trijumf Čeha i Slovaka u dublu

Izvor: B92, 01.Maj.2011, 22:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SO: Trijumf Čeha i Slovaka u dublu

Treći nosioci, František Čermak iz Češke i Filip Polašek iz Slovačke osvojili su titulu u konkurenciji parova na ovogodišnjem Serbia Openu.

Čermak i Polašek su lako izašli na kraj sa četvrtim "kosturašima" iz Austrije, Oliverom Marahom i Aleksanderom Pejom - 7:5, 6:2.

Češko - slovački par će podeliti ček u vrednosti od 20.200 američkih dolara, koji je namenjen za pobednike u dubl konkurenciji na trećem ATP turniru u Beogradu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Čermak i Polašek osvojili u dublu Serbia open

Izvor: Blic, 01.Maj.2011

Češko-slovački dubl František Čermak i Filip Polašek osvojili su Srbija open u Beogradu, pošto su u finalu pobedili Austrijance Olivera Maraha i Aleksandra Peju sa 2:0 u setovima (7:5, 6:2)...Meč je trajao sat i 20 minuta, treći nosioci Čermak i Polašek su iz devet pokušaja tri puta oduzeli...

Nastavak na Blic...

Dubl Čermak i Polašek osvojili Srbija open

Izvor: Politika, 02.Maj.2011, 00:08

BEOGRAD – Češko-slovački dubl František Čermak i Filip Polašek osvojili su Srbija open u Beogradu, pošto su u finalu pobedili Austrijance Olivera Maraha i Aleksandra Peju sa 2:0 u setovima (7:5, 6:2)...Meč je trajao sat i 20 minuta, treći nosioci Čermak i Polašek su iz devet pokušaja tri...

Nastavak na Politika...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.