Roma konačno zaigrala, ali prekasno...

Izvor: Sportske.net, 11.Jul.2020, 21:34

Dovoljno bi moglo da bude samo za Ligu Evrope.

Roma neće igrati naredne sezone u Ligi šampiona, ali ćemo je najverovatnije gledati u Ligi Evrope.

Ovaj tim je danas uspeo da savlada Brešu sa 0:3 u okviru 32. kola Serije A bez velikih problema.

Roma je od starta bila bolji rival, imala je šansu preko Pereza, a onda je i Aleksandar Kolarov opalio iz slobodnog udarca u 40. minutu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Ipak, nakon prvih 45 minuta golova nije bilo, ali zato u drugih jeste.

Korner, igrao se 48. minut, a Federiko Facio je bio najviši u skoku i pogodio za 0:1.

Breša je imala svoje šanse, posebno preko Mangravitija, ali niko danas nije uspeo da savlada golmana Rome. Nad drugoj strani novi gol u mreži Breše, Nikola Kalinić je uspeo da pogodi, primio je odličan pas i pogodio od stative.

Za kraj, Nikolo Zaniolo pogađa za konačnih 0:3.