Izvor: B92, 28.Avg.2015, 16:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rodžers: Marković ima budućnost u Liverpulu
Menadžer Liverpula Brendan Rodžers rekao je da Lazar Marković ima budućnost u tom timu i poručio da ne želi da ga se odrekne.
Engleski mediji preneli su da srpskog fudbalera na pozajmicu želi da dovede Fenerbahče, ali i tri kluba iz Premijer lige - Votford, Vest Hem i Aston Vila.
"Marković ima budućnost u Liverpulu. Ipak, ne želim da komentarišem transfer politiku kluba i šta će se sve destiti", rekao je Rodžers na konferenciji za medije uoči meča >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << protiv Vest Hema predstojećeg vikenda.
Marković je prošle godine došao u Liverpul iz Benfike kao veliko pojačanje, ali debitanska sezona na Ostrvu nije prošla prema očekivanjima jer je postigao samo tri gola na 31 utakmici.
On je karijeru počeo u Partizanu, a za reprezentaciju Srbije nastupio je 20 puta i dao tri gola.
















