Rodik i Ferero se povukli sa RG

Izvor: RTS, 19.Maj.2011, 23:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rodik i Ferero se povukli sa RG

Nekadašnji šampion Huan Karlos Ferero, kao i Endi Rodik povukli su se sa Otvorenog prvenstva Francuske, pošto nisu uspeli da se oporave od povreda.

Obojica imaju probleme sa desnim ramenom. Ferero, koji je bio šampion 2003. godine, odigrao je samo dva turnira ove godine.

Rodik je iste, 2003. godine bio pobednik Ju-Es Opena. On se povukao sa finala dubla u Italiji prošle nedelje, kao i sa turnira u Nici ove godine da bi sebi dao vremena da se oporavi za Rolan Garos, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << koji počinje u nedelju.  Rodik je bio 11. nosilac na Rolan Garosu. On je od sredine marta izgubio četiri meča u singlu.

Organizatori turnira u Parizu objavili su da se povukao i Litvanac Ričard Berankis, kao i da će ga zameniti neko od poraženih iz kvalifikacija.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.