Robinjo: Ne glumim da bih dolazio do penala

Izvor: Blic, 26.Okt.2010, 11:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Robinjo: Ne glumim da bih dolazio do penala

Strelac jednog gola na utakmici sa Napolijem (2:1) Brazilac Robinjo izjavio je posle meča da je veoma važno što je ekipa ostvarila zacrtan cilj da se kući vrati sa tri boda u džepu.

Njega su pojedini mediji "optužili" da je poput Miloša Krasića u duelu sa Bolonjom i od sinoć glumio kontakt u kaznenom prostoru Napolija kako bi iznudio penal.

Robinjo je naglasio da se nije pretvarao.

"Pao sam jer me je Salvatore Aronika udario u grudi", rekao je Robinjo.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
On je naglasio i da je srećan što je Milan došao do velike pobede.

"Bio je težak meč, ali osvojili smo bodove i to je najbitnije. Igrao sam povučenog napadača, i zadovoljan sam što sam dobio priliku da nastupam od starta utakmice", dodao je Robinjo.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.