Roben igrač svetske klase

Izvor: B92, 15.Maj.2014, 22:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Roben igrač svetske klase"

Fudbaler dortmundske Borusije Kevin Groskrojc rekao je da je Arjen Roben zvezda Bajerna iz Minhena.

Borusija i Bajern sastaju se u subotu u finalu nemačkoh Kupa. Ekipa Pepa Gvardiola pokušaće da osvoji duplu krunu.

Iako je u poslednjem okršaju u prvenstvu Dortmund bio ubedljiv u Minhenu pobedivši sa 3:0, Groskrojc je oprezan pred ovaj meč.

„Roben je igrač svetske klase. On sam može da odluči pobednika, što smo u prošlosti i imali prilike da vidimo. Njega morate da udvajate da biste ga zaustavili. Ja se uvek vraćam u odbranu da bih pomogao saigračima“, rekao je Groskrojc.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.