Rikelme napustio reprezentaciju

Izvor: RTS, 11.Mar.2009, 17:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rikelme napustio reprezentaciju

Fudbalski reprezentativac Argentine i član Boka juniorsa Huan Roman Rikelme izjavio je da zbog neslaganja sa selektorom Dijegom Armandom Maradonom više neće igrati za nacionalni tim.

"Maradona i ja se ni u čemu ne slažemo. Dok je on selektor, naša saradnja neće biti moguća", izjavio je Rikelme u intervjuu za televiziju "Kanal 13".

Ovo je drugi put u karijeri da Rikelme napušta redove nacionalne selekcije Argentine. Prvi put je to učinio posle Mondijala >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 2006. u Nemačkoj.

"Boli me što moram da napustim reprezentaciju, ali se nadam da će se ona i bez mene kvalifikovati za Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi", rekao je Rikelme.

Rikelme je izuzetno doprineo da olimpijska selekcija "gaučosa" osvoji zlatnu medalju na Igrama u Pekingu prošle godine.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Rikelmeovo zbogom reprezentaciji

Izvor: B92, 11.Mar.2009

Fudbaler Huan Roman Rikelme napustio je u utorak reprezentaciju Argentine...Igrač je istakao da je glavni razlog njegovog odlaska neslaganje sa selektorom Dijegom Maradonom. "Uopšte se nismo slagali, jednostavno nemamo iste principe. Dokle god je Maradona selektor ja neću nastupati za reprezentaciju",...

Nastavak na B92...

Rikelme otišao zbog Maradone

Izvor: RTV Pink, 11.Mar.2009

. . . Fudbalski reprezentativac Argentine i član Boke Juniors Huan Roman Rikelme izjavio je da, zbog neslaganja sa selektorom Dijegom Armandom Maradonom, više neće igrati za nacionalni tim.

Nastavak na RTV Pink...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.