Propao Jovanovićev transfer u Njukasl

Izvor: Vesti-online.com, 05.Feb.2011, 18:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Propao Jovanovićev transfer u Njukasl

Srpski fudbaler i član Liverpula Milan Jovanović trebalo je da u poslednjim trenucima prelaznog roka u Engleskoj pređe u redove Njukasla, prenosi tamošnji "Dejli ekspres".

Jovanović je, prema navodima tog lista, trebalo da bude deo transfera Endija Kerola na "Enfild", ali je Liverpul ponudio sasvim dovoljno novca "svrakama", pa su čelnici tog kluba odustali od angažovanja Milana Jovanovića.

Milan Jovanović nema adekvatnu minutažu u dresu Liverpula, naročito >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << nakon dolaska Kenija Dalgliša na klupu legendarne ekipe. U poslednje vreme mediji su ga dovodili u vezu sa Evertonom, Volfsburgom, Olimpijakosom, ali se ništa od eventualnog prelaska u neki od klubova nije desilo.

Jovanović je letos stigao u Liverpul kao slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor sa belgijskim Standardom iz Liježa.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.