Izvor: RTS, 14.Sep.2021, 18:52

Poraz futsalera na startu Svetskog prvenstva

Futsal reprezentacija Srbije poražena je od reprezentacije Irana sa 3:2 na startu Svetskog prvenstva.
Porazom su futsaleri Srbije otvorili turnir u Litvaniji.

Iran je u četvrtom minutu poveo golom Ahmadija, a povisio je Fakim dvadesetak sekundi kasnije.
Srbija je krenula svim silama u napad, što se isplatilo pre odlaska na odmor.
Posle kornera, Miloš Stojković >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << se odlično snašao pred golom Irana i smanjio na 2:1.
U nastavku je Srbija bila bolji rival, pokušavala je na sve načine do izjednačenja, ali su se Iranci dobro branili.

Iran je uspeo da dođe do novog gola, ali se Srbija nije predavala, pa je preko Dragana Tomića smanjila na 3:2 i unela neizvesnost u završnicu.
Ipak, nisu naši momci uspeli da dođu do boda.
Naredni meč Srbija igra protiv Argentine od 19 sati, a poslednji meč u grupi, sa selekcijom SAD, zakazan je za ponedeljak.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo