Izvor: Vesti-online.com, 02.Maj.2015, 22:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pogledajte šokantan promašaj Sterlinga

Navijači Liverpula baš i "ne mirišu" Rahima Sterlinga zato što telentovani napadač nije hteo da produži ugovor sa timom sa "Enfilda". Posle ovog šokantnog promašaja na susretu sa KPR u Premijer ligi još manje će ga voleti.

Sa nekoliko metara, Sterling je uspeo da ne pogodi mrežu londonskih "policajaca". Ipak, njegov promašaj nije bio tragičan jer je u finišu susreta Stiven Džerard doneo tri boda "redsima" i ostavio ih u trci za četvrtim mestom koje vodi u Ligu šampiona.

Pogledajte:

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.