Izvor: MozzartSport.com, 05.Nov.2020, 12:12
Plastun objašnjavao igračima Genta: Ovde bi drmali kapiju, ne bi bilo normalno (VIDEO)
Ukrajinac se odlično sećanja atmosfere od pre tri godine kada je gostovao sa Ludogorecom
Žale igrači Crvene zvezde zbog činjenice da neće imati podršku sa tribina tokom duela sa Gentom. Međutim, sudeći po kadrovima koja je zabeležila klupska kamera belgijskog tima i u redovima Poglavica žele što neće osetiti atmosferu najvećeg srpskog stadiona.
Na Tviter nalogu Genta pojavio se vrlo simpatičan snimak. Junaci su Ukrajinaci Jaremčuk i Bezus koji prolaze >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << kroz ozgloglašen tunel u Ljutice Bogdana. Snažni napadač se čak našalio i stavio prste u uši, animnirajući buku koja je dolazila sa staddina.
Međutim, šou je uzeo ukrajinski štoper Igor Plastun. Kao član Ludogoreca iskusni Ukrajinac je igrao predd krcatom Marakanom 2017. godine i očigledno ostao impresioniran viđenim. On je prvo drmao ograddu ispod severne tribine, stavivši do znanja Jaramčuku i Bezusu šta bi ih čekalo da su navijači Crvene zvezde prisutni.
Potom se uozbiljio i kažiprstom pokazivao na sve delove Marakane.
„Bio sam ovde pre tri godine sa Ludogorecom. Bilo je fantastično“.
Pogledajte zanimljiv snimak.
Take a walk through the legendary tunnel at Marakana stadium together with Roman Bezus en Roman Yaremchuk! ????????♂️ #UEL #belgnt #kaagent pic.twitter.com/yORca9IQ32
Tagovi:
Tagovi:
Nastavak na MozzartSport.com...







