Partizan bez navijača i u gostima

Izvor: B92, 21.Nov.2013, 10:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan bez navijača i u gostima

Fudbaleri Partizana odigraće još jedan meč bez prisustva navijača, ovaj put ne zbog suspenzije svog, već gostujućeg stadiona.

Disciplinska komisija FSS je posle suspenzije stadiona Crvene zvezde i Partizana istu kaznu odredila i Voždovcu.

Zbog toga će tim sa Dušanovca u nedelju dočekati šampiona Partizana pred praznim tribinama na stadionu Obilića na Vračaru.

Zbog suspenzije tribina, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << postoji mogućnost da se meč ipak odigra na stadionu koji se nalazi na tržnom centru "Stadion" u Zaplanjskoj.

"Zmajevi" su kažnjeni zbog nedoličnog ponašanja navijača na utakmici protiv Novog Pazara u 11. kolu.

Partizan će tako vezati tri meča bez prisustva navijača, u prošlom kolu je igrao protiv Donjeg Srema pred praznim tribinama u Humskoj, a isti slučaj će biti i za dva kola kada na JNA stiže Spartak.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Partizan ne može u "šoping", igra se na Vračaru!

Izvor: Sportske.net, 21.Nov.2013

Duel 13. kola Jelen Superlige između Voždovca i Partizana ipak će biti odigran na Vračaru, iako je postojala želja domaćina da se, usled kazne Disciplinske komisije FSS, meč odigra u Zaplanjskoj ulici na vrhu šoping mola.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.