PSŽ u Nantu došao do nove pobede

Izvor: B92, 17.Feb.2024, 23:54

Fudbaleri PSŽ upisali su novu pobedu, jer su na gostujućem terenu savladali Nant sa 2:0.

Parižani su se tako učvrstili na prvom mestu sa 53 boda.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu na stadionu u Nantu, a domaćini su bili bliže vođstvu, jer su i uspeli da postignu pogodak ali je on bio poništen zbog zbog ofsajda.

Tokom celog prvog poluvremena fudbaleri PSŽ nisu uputili nijedan šut u okvir gola, a Kilijan Mbape je utakmicu počeo sa klupe, tako da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ga nije bilo na terenu u prvom delu igre.

Bedem odbrane Nanta je probio Lukas Ernandes u 60. minutu.