Ovo može samo Ibrahimović

Izvor: B92, 19.Okt.2013, 17:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaler Pari Sen Žermena Zlatan Ibrahimović poznat je po mnogim efektnim golovima koje je postigao tokom karijere.

Ibra je ponovo zadivio fudbalski svet, postigavši prelep gol petom protiv Bastije, u okviru 10. kola fransuske Lige 1.

Šveđanin je se gradio u kaznenom prostoru protivnika, sačekao jednu loptu koju je petom u visini glave prosledio u raklje protivničkog gola.

Utakmica je u toku, na poluvremenu PSŽ vodi sa 2:0, a i drugi gol je postigao Ibrahimović.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Čarolija u Parizu: Zlatan podigao nogu i petom dao gol iza glave! /video/

Izvor: Blic, 19.Okt.2013

Reprezentativac Švedske i član Pari Sen Žermena Zlatan Ibrahimović doveo je svoj tim u vođstvo protiv Bastilje majstorskim pogotkom...Igrao se deseti minut kada je Ibrahimović rešio da petom probao da postigne gol. I, u tome uspeo, iako je nogu podigao maltene u visinu svoje glave, a onda petom...

Nastavak na Blic...

Ko je veći majstor - Ibra ili Kavani?

Izvor: Sportske.net, 20.Okt.2013, 11:41

Navijači Pari Sen Žermena su u subotu protiv Bastije (4:0) imali prilike da uživaju u istinskim majstorijama najvećih zvezda svog tima - Zlatana Ibrahimovića i Edinsona Kavanija. Odmah su se pojavile polemike ko je bolji od njih dvojice, odnosno ko je postigao lepši pogodak. Šta vi mislite?