Ovaj trofej posvećujem Dušku Vujoševiću

Izvor: B92, 11.Feb.2020, 18:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ovaj trofej posvećujem Dušku Vujoševiću"

Mihai Silvašan, rekao je da je prvi trofej u sezoni posvetio Dušku Vujoševiću.

Silvašan trenutno radi kao asistent Duška Vujoševića i on vodi ekipu na utakmicama sa kojih Vujošević odsustvuje.

Njihova ekipa Kluža je slavila nad Oradeom rezultatom 68:61 i na taj način osvojila kup Rumunije.

"Ovaj trofej posvećujem gospodinu Vujoševiću koji je pred utakmicu bio na dijalizi do 12 sati. Često dolazi umoran i iscrpljen i radi vrlo težak posao. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ova pobeda je samo za njega. Moram da istaknem da su igrači bili fantastični. Toliko se žrtvuju. Zaslužili su ovo", rekao je Silvašan.

Pomoćnik srpskog trenera na klupi Kluža posebno je istakao daje Vujošević uoči finalne utakmice sa Oradeom održao tehnički sastanak.



"Rekao nam je da samo dobrom odbranom možemo do pobede u finalu. Poslušali smo ga"
, otkrio je Silvašan.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

OVAJ TROFEJ POSVEĆUJEM DULETU VUJOŠEVIĆU: Emotivna ispovest posle osvojenog Kupa!

Izvor: Kurir, 11.Feb.2020

Mihai Silvašan, pomoćni trener rumunske ekipe Kluž rekao je da prvi trofej u sezoni posvetio Dušku Vujoševiću.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.