Izvor: RTS, 11.Apr.2012, 17:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Optužba protiv Bajernovog "piromana"
Protiv igrača Bajerna Brenoa ipak će biti podneta optužnica za "tešku paljevinu". Brazilac koji nastupa u redovima Bajerna sumnjiči se da je podmetnuo požar u izjanmljenoj vili u septembru prošle godine. Ukoliko ga proglase krivim, Brenou preti kazna od jedne do 15 godina zatvora.
Nemački tužioci optužili su fudbalera Bajerna Brazilca Brena za "tešku paljevinu" iznamljene vile, koja je izgorela prošle godine.
Tužioci su saopštili svoju odluku i naglasili >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << da optužnica povlači potencijalnu kaznu od jedne do 15 godina zatvora.
Brazilac je uhapšen u septembru pošto je izbio požar u vili u kojoj je živeo, ali je pušten uz kauciju uz pomoć Bajerna. Klub je takođe dobio dozvolu od vlasti kada je Breno trebalo da putuje u Katar na pripreme između dve polusezone.













