Izvor: Akter, 06.Jul.2012, 18:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbojkašice treće u Evropskoj ligi
Odbojkašice Srbije osvojile su treće mesto u Evropskoj ligi, nakon što su tri godine uzastopno osvajale trofej
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








