Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Maj.2013, 17:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nova pobeda Jakšićeve
Mlada srpska teniserka Jovana Jakšić uspešno je startovala na ITF turniru u Johanesburgu, pošto je danas u prvom kolu savladala Lauru Pigosi iz Brazila sa 6:3, 6:3.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Mirčićeva bolja od Jakšićeve
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Maj.2013, 16:14
Mlada srpska teniserka Teodora Mirčić plasirala se u četvrtfinale ITF turnira u Johanesburgu, pošto je danas u drugom kolu savladala zemljakinju Jovanu Jakšić sa 2:6, 6:1, 6:2.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











