Izvor: B92, 05.Jul.2016, 17:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nedović: Bili smo stegnuti, ali rastemo
Srpski reprezentativac Nemanja Nedović rekao je posle pobede nas Portorikom (87:81) da je ekipa ušla nervozno u prvu utakmicu na kvalifikacionom turniru.
"Bili smo stegnuti na početku meča, ja prvi. Posle dugo vremena smo igrali zvanični mec pred svojom publikom, a moj zadatak je da unesem energiju, uspeo sam u tome, kao i cela ekipa. Najbolje je da bude sad ovako, nego u trećoj ili četvrtoj utakmici. Brzo zaboravljamo sve što je bilo i okrećemo se Angoli. Siguran sam >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da ćemo u drugom meču biti mnogo opušteniji. Rastemo iz utakmice u utakmicu i to je ono najbitnije za nas", rekao je Nedović.
Naredni meč na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre, Srbija će odigrati u sredu sa Angolom od 18 sati.












