Izvor: B92, 10.Nov.2006, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NSL: Dogovor Saveza i klubova
U sezoni 2006/2007, shodno potpisanom ugovoru izmedju Saveza i Udruženja klubova, Savez će da snosi sledeće troškove u okviru takmičenja Naše Sinalko Lige:
1. pokrivanje troškova službenih lica na prvenstvenim utakmicama u celosti, što podrazumeva potpuno finansiranje putnih troškova, smeštaja i sudske takse za trojicu sudija po utakmici, kao i delegata.
2. pokrivanje troškova kancelarije koja vodi takmičenje u celosti, što podrazumeva sve materijalne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << troškove kancelarije, kao i zarade lica u kancelariji koja vodi takmičenje.
3 isplatu nadoknade za putne troškove za gostujuće ekipe na prvenstvenim utakmicama po sledećim principima:
a) za gostovanje na udaljenosti do 100 kilometara, klubovi ne dobijaju nadoknadu za putne troškove.
b) za gostovanje na udaljenosti preko 100 kilometara, klubovi dobijaju paušalno nadoknadu za putne troškove u iznosu od 500 evra po gostovanju
4. isplatu nagrada najuspešnijim klubovima u okviru prvog dela takmičenja u sledećim iznosima:
a) najbolje plasirani tim u prvom delu takmičenja - iznos od 25.000 evra
b) drugoplasirani tim u prvom delu takmičenja - iznos od 15.000 evra
c) trećeplasirani tim u prvom delu takmičenja - iznos od 10.000 evra.













