NFL: Flako razbio Pitsburg

Izvor: B92, 12.Sep.2014, 13:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NFL: Flako razbio Pitsburg

Baltimor Rejvensi dobili su najvećeg rivala Pitsburg Stilerse 26:6 na premijeri drugog vikenda NFL sezone.

Predvođeni kvorterbekom Džoom Flakom Rejvensi su ostvarili prvu pobedu u sezoni, ne dozvolivši da ih omete situacija u vezi sa Rejom Rajsom.

Rejvensi su pre samo tri dana otpustili jednog od svojih najboljih igrača zbog nasilja u porodici, ali su se izdigli iznad celog haosa i razbili Stilerse.

Flako je Rejvense predvodio sa 166 jardi i dva tačdauna, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << oba za Ovena Denijelsa kojem su to bili prvi pogoci posle godinu dana. Iako se očekivalo da Džastin Forset nadomesti izostanak Rajsa, to je učinio Bernard Pirs osvojivši 96 jardi.

S druge strane, Stilersi su jedine poene osvojili zahvaljujući fild-golovima Šona Suišama, kojem je u poslednjoj četvrtini sa tri u nizu odgovorio Džastin Taker.

Ben Rotlisberger je uz 217 jardi bacio jedan presečen pas, a prvi put posle 30 utakmica nije uspeo da baci TD. Leveon Bel je istrčao 59 jardi, dok je Antonio Braun i pored nezgodnog udarca u prvoj četvrtini osvojio 100, od čega 90 pasom.

Oba tima sada imaju skor 1-1.

NFL, 2. vikend:

Baltimor – Pitsburg 26:6

nedelja:

19:00 Bafalo – Majami

19:00 Vašington – Džeksonvil

19:00 Tenesi – Dalas

19:00 NY Džajants – Arizona

19:00 Klivlend – Nju Ingland

19:00 Sinsinati – Atlanta

19:00 Karolina – Detroit

22:05 Tampa Bej – Sent Luis

22:05 San Dijego – Sijetl

22:25 Ouklend – Hjuston

22:25 Grin Bej – NY Džets

22:25 Denver – Kanzas Siti

02:30 San Francisko – Čikago

utorak:

02:30 Indijanapolis – Filadelfija

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.