NFL: Braunsi deklasirali Bengalse

Izvor: B92, 07.Nov.2014, 12:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NFL: Braunsi deklasirali Bengalse

Klivlend Braunsi deklasirali su Sinsinati Bengalse sa 24:3 u prvom meču desete nedelje sezone NFL lige.

Braunsi su u potpunosti iskoristili loše veče kvoterbeka Endija Daltona i praktično su dominirali od prvog do poslednjeg minuta i tako došli do šeste pobede.

Zahvaljujući tom trijumfu, Braunsi sada imaju skor od šest pobeda i tri poraza i to im je najbolji start sezone još od 1994. godine, pa dele prvo mesto sa Pitsburg Stilersima u diviziji AFC Sever, koja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se smatra najjačom u ligi.

U duelu sa Bengalsima, Braunsi su takođe okončali neslavni rekord, pošto suprvi put od 2008. godine slavili na gostovanju u okviru divizije posle 17 poraza zaredom.

Bengalsi su, s druge strane, doživeli treći poraz ove sezone, pošto su Braunsi u potpunosti zaustavili Daltona, koji je imao deset od 33 uspešna pasa za 86 jardi, kao i tri presečena pasa i dva sekal. Klivlend je u potpunosti iskontrolisao utakmicu prešavši 170 jardi.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.