Izvor: B92, 22.Avg.2015, 16:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mihajlović: Cilj je da budemo u top tri
Trener Milana Siniša Mihajlović rekao je da očekuje da će njegova ekipa završiti među tri najbolje u Seriji A, ali da ne bi unapred prihvatio treću poziciju.
Nova sezona šampionata Italije počinje ovog vikenda, a rosoneri će na gostovanje Fiorentini u nedelju u 21 čas.
"Naša dužnost je da pobedimo. Arigo Saki me je pozvao da mi poželi sreću i rekao da je i on počeo u Firenci, čak je i izgubio meč“, rekao je Mihajlović na konferenciji za medije. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
„Naš prvi protivnik je jak tim i možda je i bolje što je tako, jer odmah možemo da vidimo gde smo. Veoma poštujem Fiorentinu, ali svojoj ekipi sam rekao da neki timovi sanjaju da pobede, a za drugima je to dužnost. Uvek ćemo biti u drugoj grupi“, rekao je Mihajlović i istakao očekivanja u novoj sezoni.
„Naš cilj je da završimo u top tri ekipe. Da li bih već sada prihvatio da budemo treći? Ne, pred nama je cela sezona“, rekao je srpski stručnjak.
Mihajlović: Zvao me Saki, moramo da pobedimo
Izvor: Vesti-online.com, 22.Avg.2015
Trener Milana Siniša Mihajlović rekao je da očekuje da će njegova ekipa završiti među tri najbolje u Seriji A, ali da ne bi unapred prihvatio treću poziciju...Nova sezona šampionata Italije počinje ovog vikenda, a "rosoneri" će na gostovanje Fiorentini u nedelju u 21.00...- Naša dužnost je...








