Mihajlović: Cilj je da budemo u top tri

Izvor: B92, 22.Avg.2015, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović: Cilj je da budemo u top tri

Trener Milana Siniša Mihajlović rekao je da očekuje da će njegova ekipa završiti među tri najbolje u Seriji A, ali da ne bi unapred prihvatio treću poziciju.

Nova sezona šampionata Italije počinje ovog vikenda, a rosoneri će na gostovanje Fiorentini u nedelju u 21 čas.

"Naša dužnost je da pobedimo. Arigo Saki me je pozvao da mi poželi sreću i rekao da je i on počeo u Firenci, čak je i izgubio meč“, rekao je Mihajlović na konferenciji za medije. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

„Naš prvi protivnik je jak tim i možda je i bolje što je tako, jer odmah možemo da vidimo gde smo. Veoma poštujem Fiorentinu, ali svojoj ekipi sam rekao da neki timovi sanjaju da pobede, a za drugima je to dužnost. Uvek ćemo biti u drugoj grupi“, rekao je Mihajlović i istakao očekivanja u novoj sezoni.

„Naš cilj je da završimo u top tri ekipe. Da li bih već sada prihvatio da budemo treći? Ne, pred nama je cela sezona“, rekao je srpski stručnjak.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Mihajlović: Zvao me Saki, moramo da pobedimo

Izvor: Vesti-online.com, 22.Avg.2015

Trener Milana Siniša Mihajlović rekao je da očekuje da će njegova ekipa završiti među tri najbolje u Seriji A, ali da ne bi unapred prihvatio treću poziciju...Nova sezona šampionata Italije počinje ovog vikenda, a "rosoneri" će na gostovanje Fiorentini u nedelju u 21.00...- Naša dužnost je...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.