Manćini: Verujem u Ljajića

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Okt.2015, 16:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Manćini: Verujem u Ljajića

Trener Intera Roberto Manćini rekao je danas da ima velika očekivanja od srpskog fudbalera Adema Ljajića, uprkos spekulacijama da bi mogao da se vrati u Romu posle samo jedne polusezone.

Italijanski mediji pisali su da je iskusni trener nezadovoljan radom Ljajića na treninzima i da je to razlog njegove manje minutaže.

"Nisam video partiju Ljajića u Albaniji, ali nemam nikakav problem sa njim. Nadam se da će se Adem vratiti u formu, potrebno mu je vreme. Verujem >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u njega jer u suprotnom ne bih ga doveo u Inter", rekao je Manćini za sajt poznatog italijanskog novinara Đanluke Di Marcija.

Javnost na Apeninima bila je oduševljena igrom Ljajića u Elbasanu protiv Albanije, kada je asistencijom i golom doneo pobedu Srbiji (2:0) u finišu meča.

Ljajić je u avgustu došao na pozajmicu u Inter, ali je do sada odigrao samo dve utakmice.

On je tokom karijere igrao za Partizan i Fiorentinu, dok je za selekciju Srbije zabeležio 16 utakmica i tri gola.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.