Majorci protiv Barse ne pomaže ni fenomenalni Rajković

Izvor: B92, 09.Mar.2024, 00:24

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na domaćem terenu Majorku 1:0, u utakmici 28. kola Primere.

Ilkaj Gundogan je propustio priliku da donese vođstvo svojoj ekipi iz jedanaesterca u 24. minutu, koji je odbranio srpski golman Predrag Rajković

Jedini gol na utakmici je postigao Lamine Jamal u 73. minutu na asistenciju Roberta Levandovskog.

Akutelni šampioni Španije su drugi na tabeli Primere sa 61 bodom, pet manje od prvoplasiranog Real Madrida, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Majorka 14. sa 27 bodova.

U sledećem kolu, Barselona gostuje Atletiko Madridu, a Majorka dočekuje Granadu.