Lista povređenih igrača Reala sve duža

Izvor: Mondo, 22.Sep.2017, 16:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lista povređenih igrača Reala sve duža

Evropski šampion sada ima šest igrača van pogona

Foto: Guliver/Getty images/Denis Doyle

Real Madrid narednih mesec dana neće moći da računa na pomoć standardnog levog beka Brazilca Marsela.

On se povredio na utakmici protiv Betisa, koju je Real izgubio na domaćem terenu (0:1) i zbog toga će propustiti nekoliko važnih mečeva u Primeri i Ligi šampiona. Takođe, Marselo neće moći da nastupi ni za selekciju Brazila u kvalifikacijama za Mundijal protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Bolivije i Čilea.

Da sve bude još gore po Real i Marselova alternativa Teo Ernandez je takođe povređen, pa će na poziciju levog beka, kao i više puta ranije Naćo Rodrigez.

Lista povređenih u Realu sada ima šest imena. Zinedin Zidan ne može osim Marsela i Ernandeza da računa ni na Karima Benzemu, Tonija Krosa, Matea Kovačića i Hesusa Valjeha.

Real je loše počeo sezonu u Primeri, pa je posle pet odigranih kola osmi na tabeli sa osam osvojenih bodova, odnosno ima sedam bodova manje od prvoplasirane Barselone.

U narednom kolu gostuje Alavesu koji je i dalje bez bodova.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.