Izvor: B92, 02.Jul.2014, 14:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Levante odbio ponude za Navasa
Španski Levante odbio je ponude Porta i madridskog Atletika za golmana reprezentacije Kostarike Kejlora Navasa.
Porto je ponudio tri miliona evra, a Atletiko dva više plus napadača Lea Baptistaa, što očigledno nije zadovoljilo čelnike Levantea.
Navasu je cena na tržištu naglo skočila nakon dobrih partija na Svetskom prvenstvu u Brazilu, gde se Kostarika u četvrtfinalu sastaje sa Holandijom, prenosi AS.
On je karijeru počeo u Deportivu Saprisi iz San Hozea, a pre Levantea branio je za Albasete.
Za reprezentaciju Kostarike odigrao je 57 utakmica.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















