Izvor: Sportal.rs, 09.Nov.2013, 14:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LŠ Azije (finale): Lipi vlada Kinom, ali i kontinentom
Novi prvak Azije je Gvangdžo Evergrande. Ekipa Marčela Lipija je posle titule u Kini osvojila i trofej u Ligi šampiona Azije. Rezultat u revanšu finala između Gvangdžoa i Seula bio je 1:1, što je bilo dovoljno da titula kontinentalnog prvaka posle 23 godine stigne u Kinu.
Povezane vesti
Gvangžu šampion Azije, Lipi ušao u legendu!
Izvor: Sportske.net, 09.Nov.2013
Aktuelni šampion Kine, ekipa Gvangžu Evergrande, stigla je do trofeja u azijskoj u Ligi šampiona čime je Marčelo Lipi, trener tog tima, ušao u legendu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










