Izvor: N1 televizija, 26.Jun.2018, 20:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kolarov: Brazil? Neka probaju da pobede...
Kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov rekao je pred poslednji duel grupne faze Svetskog prvenstva protiv Brazila da će to biti najvažiji meč u njegovoj karijeri.
"Orlovi" će u meču protiv pretendenata na svetski tron imati priliku da obezbede plasman u nokaut fazu Mundijala.
"I oni će hteti da pobede, baš kao i mi. Neka probaju. U svojim klubovima sam imao mnogo mečeva iz kojih smo se vraćali iz mrtvih, tako da mislim da će mi to iskustvo >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << biti od velike pomoći", rekao je Kolarov.
On je dodao i da će važan faktor u načinu igre oba tima biti pritisak.
"Mi uvek igramo sami protiv sebe. Ako sami ubedimo sebe u neke stvari, može svašta da se desi. Biće to velika utakmica, ali moramo da budemo psihički spremni. Ako jedan Brazil govori o pritisku, možete onda da zamislite da ćemo ga i mi imati. Mi znamo da se nosimo sa tim, ali mislim da će psihologija pred utakmicu biti odlučujuća. Ako zaista verujemo da ćemo pobediti, onda ćemo to i da uradimo", zaključio je kapiten Srbije.
Duel između Brazila i Srbije na programu je u sredu, od 20 časova.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo






