Izvor: Nezavisne Novine, 17.Jan.2018, 16:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kecman stigao u banjalučki Borac
Centar Jovica Kecman (1988. godište) novi je košarkaš Borca, saopšteno je iz banjalučkog kluba koji se takmiči u Prvoj ligi RS.
Kecman je u Borac došao iz Bihaća (A2 liga FBiH), a prethodno je nosio dres bijeljinskog Radnika, sa kojim je dva puta (2014-15 i 2016-17) osvajao titulu šampiona RS.
Jedno vrijeme je igrao i za bijeljinsku Budućnost, dok je boje Radnika branio i u Ligi BiH.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









