Izvor: RTS, 11.Feb.2023, 00:17

Kadiz beži iz opasne zone

Fudbaleri Kadiza savladali su Đironu 2:0, u prvoj utakmici 21. kola španske La Lige, čime su pobegli iz zone ispadanja u najvišem rangu nacionalnog takmičenja.
Kadiz je pitanje pobednika na utakmici sa Đironom rešio već u prvom poluvremenu, kada su i postignuta oba pogotka.

Domaćin je na "Novj Mirandilji" poveo već u 6. minutu kada je strelac bio Eskalante, da bi konačan rezultat postavio Gvardiola u 34. minutu.
Kadiz je pobegao >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << iz opasne zone i sada je na 15. mestu na tabeli sa 22 osvojena boda, dok je Đirona upisala treći poraz u poslednje četiri utakmice i trenutno je 11. sa 24 boda.
Ostali mečevi 21. kola igraju se u subotu, nedelju i ponedeljak.